biuro Warszawa: 
tel/fax +48 22 831 80 54  mobile +48 501 652 766

biuro Mrozy: 
tel/fax +48 25 75 74 016  mobile +48 502 270 156

Schuco aluminium

Aluminium: materiał przyszłości

Folder z pełną informacją na temat Schuco Aluminium można pobrać TUTAJ

Szerokie spektrum możliwości związanych z projektowaniem, wyjątkowa stabilność i trwałość – aluminium umożliwia projektowanie okien o dużych rozmiarach i optymalnej izolacyjności cieplnej. Pozwalają one kształtować indywidualny charakter domu i tworzyć przesycone naturalnym światłem pomieszczenia.

Świeże spojrzenie, trwałe wartości

Wybór aluminium jako materiału okiennego jest decyzją bardzo dobrą. Aluminiowe okna spełniają najwyższe wymagania w zakresie jakości, zapewniając dodatkowo liczne korzyści, takie jak:

• wysoka stabilność
• wysoka energooszczędność
• wzrost wartości nieruchomości
• różnorodność wykończenia powierzchni
• wąskie widoczne szerokości profili
• płynność działania i łatwość obsługi
• minimalny zakres konserwacji
• trwałość

Aluminiowe okna Schüco są oferowane niemal we wszystkich kolorach, z możliwością indywidualnego doboru struktury powierzchni oraz dopasowania ich do stylu domu i wnętrza. Idealnie pasują do eleganckich drzwi i ogrodów zimowych. Umożliwiają bezproblemową realizację wielkoformatowych przeszkleń, zapewniających więcej światła i wyższy komfort. Logo Schüco jest na rynku synonimem najwyższej jakości. Dzięki oknom tej marki zapewnisz niższe koszty eksploatacji i wyższą wartość swojej nieruchomości na całe lata.

Aluminiowe okna Schüco odzwierciedlają wszystkie indywidualne wyobrażenia i wymagania dotyczące jakości, wzornictwa i funkcji, realizowane w sposób bezkompromisowy. Wszystkie komponenty wyposażenia można swobodnie konfi gurować. Szeroka platforma systemowa pozwala na łączenie okien z drzwiami wejściowymi i przesuwnymi, a także ogrodami zimowymi Schüco nie tylko pod względem estetycznym, ale też funkcjonalnym, obejmującym także inteligentne zarządzanie budynkiem.

Systemy okienne Schüco

Systemy okienne Schüco spełniają najwyższe wymogi techniki budowlanej, począwszy od ramy, aż po konstrukcyjne połączenie okna ze ścianą. Specjalne profile, okucia i przeszklenia gwarantują solidną ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, hałasem i włamaniem. Ponad milion okien i drzwi sprzedawanych rocznie to najlepszy dowód zaufania inwestorów do filozofii jakości, którą od lat kieruje się firma Schüco.

Do budynków nowych i modernizowanych

Aluminiowe okna i drzwi Schüco dzięki niewielkiej widocznej szerokości profili zwiększają powierzchnię szyby, co zapewnia większy dostęp światła i przyjemną atmosferę. Indywidualny charakter domu można podkreślić kształtem okien, ich podziałem, odpowiednim doborem profi li, wyposażenia i kolorystyki. Wewnętrzne i zewnętrzne powierzchnie okien mogą mieć inny kolor, co umożliwia ich niezależne dopasowanie do wnętrza i elewacji każdego domu. Dobry wygląd to oczywiście kwestia indywidualnej oceny, dlatego oferujemy systemy okienne o różnych konturach profili – od stylowych i minimalistycznych po wyraźnie zarysowane, stanowiące czytelny element stylistyczny.

Ogrody zimowe

Folder z pełną informacją na temat Ogrodów Zimowych można pobrać TUTAJ

OGRODY ZIMOWE – ELASTYCZNOŚĆ ROZWIĄZAŃ KONSTRUKCYJNYCH

Od ogrodu zimowego z gładkim, prostym dachem jednospadowym po model wieloboczny w stylu eleganckiego pawilonu – dzięki łączeniu różnych elementów można stworzyć wiele konstrukcji o różnych kształtach. Podstawowe wymiary i nachylenia dachu można dostosowywać do indywidualnych wymogów klientów. Ogrody zimowe Schüco są wykonywane na zamówienie z milimetrową dokładnością. W ofercie nie ma gotowych produktów o stałych wymiarach.

produkte_wintergaerten_eigenschaften_bauweise_images_bauweise_1
Dach jednospadowy
produkte_wintergaerten_eigenschaften_bauweise_bauweise_2
Dach jednospadowy wokół naroża budynku
produkte_wintergaerten_eigenschaften_bauweise_bauweise_3
Dach mansardowy
produkte_wintergaerten_eigenschaften_bauweise_bauweise_4
Dach jednospadowy nachodzący na połać dachu głównego
produkte_wintergaerten_eigenschaften_bauweise_bauweise_5
Dach jednospadowy zintegrowany z balkonem
produkte_wintergaerten_eigenschaften_bauweise_bauweise_6
Dach jednospadowy z jednostronnym narożem
produkte_wintergaerten_eigenschaften_bauweise_bauweise_7
Dach jednospadowy z obustronnym narożem
produkte_wintergaerten_eigenschaften_bauweise_bauweise_8
Dach jednospadowy w kształcie wielokąta wokół naroża budynku
produkte_wintergaerten_eigenschaften_bauweise_bauweise_9
Dach jednospadowy wokół naroża budynku

ZADASZENIA TARASOWE

Kiedyś drewniane pergole i zadaszenia tarasów przyczyniały się do do zacienienia pomieszczeń. Teraz jest inaczej. Przeszklone, aluminiowe zadaszenia tarasowe Schüco zapewniają większy komfort. Dostarczają pomieszczeniom więcej światła, zapewniając mieszkańcom lepsze samopoczucie i niezbędny relaks. Dzięki ponadczasowemu wzronictwu tarasy można harmonijnie dopasować do architektury niemal każdego budynku.

produkte_wintergaerten_eigenschaften_bauweise_bauweise_10
Dach jednospadowy w narożu budynku
produkte_wintergaerten_eigenschaften_bauweise_bauweise_11
Dach jednospadowy wokół naroża budynku
produkte_wintergaerten_eigenschaften_bauweise_bauweise_13
Carport (wiata samochodowa)
produkte_wintergaerten_eigenschaften_bauweise_bauweise_12
Dach dwuspadowy
   

OPTYMALNY KLIMAT WNĘTRZA O KAŻDEJ PORZE ROKU

Ogrody zimowe Schüco to nie tylko dodatkowe światło dzienne i powierzchnia mieszkalna. Szklana powłoka o dużej powierzchni działa jak duży zasobnik ciepła ograniczając zapotrzebowanie na ciepło doprowadzane z zewnątrz bądź produkowane przez konwencjonalne instalacje grzewcze. Różnica temperatur pomiędzy powietrzem zewnętrznym i budynkiem właściwym z ogrodem zimowym jest mniejsza, niż w przypadku domu bez ogrodu zimowego. Stanowi on idealną strefę pomiędzy wnętrzem domu, a otoczeniem - tak zwaną strefę buforową. Energię oszczędzamy zarówno w dzień, jak i w nocy - również wówczas, gdy brak jest bezpośredniego promieniowania słonecznego.

OCHRONA TERMICZNA LATEM

Latem temperatura wnętrza może znacząco wzrastać. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom nawet przy największych upałach możemy odczuwać w naszym ogrodzie zimowym komfort termiczny:

  • Markizy
  • Żaluzje
  • Szyby przeciwsłoneczne o wysokim współczynniku odbijania promieni słonecznych zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się wnętrza
  • Wentylacja naturalna i mechaniczna

STREFA BUFOROWA ZIMĄ

Różnica temperatur pomiędzy otoczeniem i domem właściwym z ogrodem zimowym jest mniejsza, niż różnica temperatur między otoczeniem i domem bez ogrodu zimowego. Dzięki temu, przy niskich temperaturach, zyskujemy idealną strefę ochronną pomiędzy wnętrzem i otoczeniem - tak zwaną strefę buforową. Jej energooszczędne działanie ma miejsce zarówno w dzień, jak i w nocy - również wówczas, gdy nie ma bezpośredniego promieniowania słonecznego.

OKNA DACHOWE

produkte_wintergaerten_eigenschaften_komfort_image1Naturalna wentylacja i schładzanie.

Skuteczna izolacja cieplna obniża koszty energii, jednak może prowadzić do wyższej wilgotności powietrza, co z kolei wymaga systematycznego wietrzenia pomieszczeń. Regularne wietrzenie zapobiega nadmiernej wilgotności powietrza, która może sprzyjać rozwojowi pleśni. Okna dachowe zapewniają wentylację, zapobiegając akumulacji gorącego powietrza w słoneczne dni.

  • Prosta wentylacja bez konieczności otwierania drzwi przesuwnych
  • Zapobieganie rozwojowi pleśni i akumulacji ciepła
  • Prosta instalacja

NIEOGRANICZONA SWOBODA PROJEKTOWANIA

Przepełnione światłem ogrody zimowe tworzą komfortową przestrzeń do zamieszkania i odpoczynku o każdej porze roku, niezależnie od aury. Małe i duże ogrody zimowe Schüco to unikalne konstrukcje, które można kształtować zgodnie z własnymi oczekiwaniami i potrzebami.

BOGACTWO ZASTOSOWAŃ

Miejsce na ogród zimowy Schüco znajdzie się wszędzie – może być to wolna przestrzeń przed salonem, zadaszony taras lub wolne miejsce przed nowym budynkiem. Bez względu na rodzaj ogrodu - od niewielkiej zabudowy, po konstrukcje wielokondygnacyjne – rozwiązania Schüco gwarantują najwyższy komfort użytkowania oraz korzyści związane z efektownym poszerzeniem przestrzeni mieszkalnej.

OLŚNIEWAJĄCY WYGLĄD

Wprowadź kolory do swojego domu! Firma Schüco oferuje szeroką paletę kolorów i tekstur umożliwiających niemal dowolne kształtowanie wyglądu ogrodów zimowych. W zależności od indywidualnych potrzeb można wybrać następujące wykończenia powierzchni:

Powierzchnie lakierowane (RAL)
Powierzchnie anodowane (Eloxal)